To będzie karnawał brazylijski – Owsiak o WOŚP

0 x-news  |   Fakty  |   11 stycznia 2017

– Już za kilka dni ruszamy z 25. finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 1700 sztabów nie tylko w Polsce, ale na całym świecie pokazuje, że jesteście z nami – powiedział Jerzy Owsiak podczas konferencji ws. organizacji 25. finału WOŚP.

W tegorocznym finale uczestniczyć będzie 120 tys. wolontariuszy, a wśród 1700 sztabów działa aż 56 zagranicznych. Finał będzie relacjonowany na kanałach Grupy TVN.

– Sztuką jest zrobić karnawał brazylijski zimą w Polsce. Znów turyści ze świata będą chodzić i pytać: o co biega, wygraliście mecz z Anglią? – zapewniał Owsiak.

 

Zapraszamy do ankiety FO:

Jaką kwotę wrzucisz podczas 25. finału WOŚP?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...

W zbieranie pieniędzy dla dzieci i seniorów zaangażowało się wiele polskich sław. Licytować można spędzenie całego dnia m.in. z Donaldem Tuskiem w Brukseli lub z aktorką Magdaleną Różczką. Oprócz tradycyjnego zasilania puszek Orkiestry, można też zapłacić kartą. Pierwszy raz w tym roku do zbiórki zostaną oddelegowani wolontariusze ze specjalnie oznakowanymi terminalami.

– Wszystkich, którzy nas wspomagają, tulimy bardzo mocno do serca – dodał na zakończenie Owsiak. Zobacz harmonogramy sztabów z powiatu oświęcimskiego – TUTAJ.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa