Renault zatrzymał się na ogrodzeniu cmentarza – FOTO

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   6 marca 2018

Na ogrodzeniu cmentarza zatrzymał się renault, który w Brzeszczach wypadł z drogi. Kobieta prowadząca samochód trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj wieczorem na ulicy Ofiar Oświęcimia. 51-letnia oświęcimianka straciła panowanie nad kierownicą, wpadła w poślizg i zjechała z jezdni. Renault zatrzymał się na prześle ogrodzenia cmentarnego.

Na miejsce zjechały służby ratunkowe. Zespół ratownictwa medycznego przewiózł kierującą do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu. Lekarze stwierdzili obrażenia nogi i ogólne potłuczenia.

Policjanci z Brzeszcz ustalą dokładne okoliczności i przyczyny wypadku.

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było natomiast przyczyną porannego zderzenia samochodów w Kętach na ulicy Fabrycznej. 30-latek z gminy Przeciszów wyjeżdżał skodą z drogi podporządkowanej. Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu volkswagenowi, prowadzonemu przez 51-latkę z Nowej Wsi. Doszło do zderzenia.

Pogotowie ratunkowe przewiozło do oświęcimskiego szpitala kierującą vw i dwoje pasażerów skody. Na szpitalnym oddziale ratunkowym okazało się, że nikt z trójki pacjentów nie doznał poważniejszych obrażeń. Dlatego też policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję drogową. Jej sprawca dostał mandat i punkty karne.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa