Referendum w sprawie odwołania burmistrz Brzeszcz

4 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   14 grudnia 2016

Kilka kartek już podpisanych przynieśli przed Urząd Gminy w Brzeszczach rodzice niepełnosprawnych dzieci i osoby je wspierające. Zbierają podpisy pod wnioskiem o referendum w sprawie odwołania burmistrz Cecylii Ślusarczyk.Rodzice zorganizowali przed magistratem manifestację. Dotyczyła kwestii dowozu małego niepełnosprawnego Bartka Łęckiego do dziennego ośrodka rewalidacyjno-wychowawczego w Kozach. O sprawie informowaliśmy TUTAJ. Wkrótce zamieścimy dalszy ciąg tej historii.

Właśnie sprawa Bartka stała się przyczyną zebrania grupy inicjatywnej i rozpoczęcia formalności zmierzających do odwołania burmistrz Ślusarczyk z urzędu.

Aktualnie trwa zbieranie podpisów pod wnioskiem o referendum. Inicjatorzy zapowiadają, że listy na podpisy będą kolportować m.in. w sklepach.

Przypomnijmy, że Cecylia Ślusarczyk zakończyła niedawno połowę swojej czteroletniej kadencji.

Komentarze
 • 14 grudnia 2016 20:20

  Mirena

  Życzę sukcesu. Choć patrząc w TV na tę zadufaną sobie babę z pożal się Boże radczynią prawną u boku trudno zrozumieć jak brzeszczanie mogli na nią zagłosować.

 • 14 grudnia 2016 21:39

  kamis

  Wszyscy składać podpisy . To coś musi odejść.

 • 14 grudnia 2016 22:29

  Ja

  W koncu!szot mial wygrac.

 • 15 grudnia 2016 15:17

  Aneta

  Brawo..Ta kobieta jest na nieodpowiednim stanowisku..pomyliła się to ona powinna być dla ludzi nie na odwrót.Powodzenia.

Zostaw komentarz


Nie czekaj na moderację swojego komentarza
Zaloguj się / Zarejestruj »


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa