Przesadził z prędkością, stracił prawo jazdy

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   2 października 2017

Dopiero za trzy miesiące 29-letni tyszanin ponownie wsiądzie legalnie za kierownicę swojego motocykla. Mężczyzna stracił prawo jazdy za nadmierną prędkość.

Ulica Beskidzka w Grojcu w ciągu drogi wojewódzkiej nr 948 jest jedną z najbardziej obleganych, niebezpiecznych i wypadkogennych w powiecie oświęcimskim. Mimo to nie wszyscy zachowują na niej zdrowy rozsądek.

Trasa pomiędzy Oświęcimiem a Kętami jest w stałym zainteresowaniu policjantów z oświęcimskiej drogówki, na widok których kierowcy lubiący prędkość, choć na chwilę zdejmują nogę lub rękę z gazu.

Tym razem policyjny radar pokazał, że o wiele za szybko przez Grojec jedzie motocyklista. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę. 29-latek z Tychów jechał 118 km na godz. w miejscu, gdzie obowiązuje „pięćdziesiątka”. Przekroczył zatem dozwoloną prędkość o 68 km na godz.

Mężczyzna dostał mandat i punkty karne, a także stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa