Potrącenie w Oświęcimiu. Ruch wahadłowy w Bielanach

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   16 kwietnia 2018

Cofający samochodem mężczyzna poturbował pieszą seniorkę. Kobieta trafiła do szpitala. Z kolei w Bielanach doszło do zderzenia. Obowiązuje ruch wahadłowy.

Dzisiaj przed południem na parkingu zakładu opieki zdrowotnej Multimed przy ulicy Chemików w Oświęcimiu obrażeń ciała doznała 84-letnia mieszkanka Babic. Kobietę potrącił cofający volkswagenem transporterem 52-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego.

Seniorka ze złamaną ręka i ogólnymi potłuczeniami trafiła do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu. Okoliczności wypadku bada oświęcimska policja.

Natomiast około godziny 14 w Bielanach, na drodze wojewódzkiej nr 948, łączącej Oświęcim z Kętami, zderzyły się samochody. Służby wprowadziły tam ruch wahadłowy (stan na godz. 14.45).

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa