Poszukiwani pracownicy na sezon 2017

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   3 marca 2017

Park Rozrywki Energylandia w Zatorze rozpoczął rekrutację pracowników na sezon 2017. Firma oferuje prace stała i sezonową na czas wakacji.

Zatrudnienie znajdą operatorzy maszyn i urządzeń, kasjerki i kasjerzy, pracownicy obsługi ruchu turystycznego, służby sprzątające, ogrodnicy, szefowie kuchni, kucharze, piekarze, kelnerki i kelnerzy, barmanki i barmani, pomoc kuchenna a także cukiernicy

– Energylandia oferuje pracę stałą lub wakacyjną w formie umowy o pracę lub zlecenia dającą możliwość rozwoju w nowoczesnej, rozwijającej się firmie – zapewnia Krystian „Kris” Kojder, rzecznik prasowy Energylandii.

Kandydaci mogą się zgłaszać osobiście w biurze parku przy alei 3 Maja 2 lub e-mailowo na adres praca@energylandia.pl Szczegóły dotyczące wymogów aplikacji można znaleźć TUTAJ.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa