Parkowe alejki w Malcu doczekały się remontu

0 Marcin Cichowski  |   Fakty  |   18 czerwca 2017

Alejki w maleckim parku przy ulicy Jędrzejowskiego doczekały się remontu. Koszt inwestycji, która zakończy się w połowie wakacji wynosi około 70 tysięcy złotych.

W zakresie zadania znajdują się między innymi roboty rozbiórkowe, wykonanie nowej nawierzchni alejek z betonowej kostki brukowej wraz z podbudową z kruszywa, humusowanie wraz z obsianiem trawą, przestawienie ławki, przełożenie wraz z wyprofilowaniem spadków nawierzchni pod wiatą z kostki granitowej, ułożenie ścieku z korytek betonowych.

Prace stanowią kontynuację remontu alejek w parku, które częściowo zostały przeprowadzone w ubiegłym roku i uwzględniają już całościowy zakres alejek do remontu.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa