Ogromny korek na trasie Bieruń – Oświęcim

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   13 września 2017

Z wielkimi utrudnieniami na drodze krajowej nr 44 muszą się liczyć kierowcy, którzy wracają ze Śląska i jadą na Śląsk. Przyczyną jest kolizja drogowa w Bieruniu.

Do zderzenia samochodów doszło na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Turystycznej. Niezorientowanym w nazwach ulic wyjaśniamy, że to krzyżówka przy Starostwie Powiatowym w Bieruniu i Komendzie Powiatowej Policji w Bieruniu.

Na miejscu pracują służby, które regulują ruchem, jednak korki są znaczne (stan na godz. 14.30). Tworzą się zarówno od strony Oświęcimia, jak i Tychów. W jednym z nich długo stał nasz czytelnik, jadący do grodu nad Sołą. To właśnie on, za naszym pośrednictwem, powiadomił kierowców podążających tą trasą.

Przypomnijmy, że dodatkowym utrudnieniem jest wyłączenie z ruchu ulicy Wawelskiej, prowadzącej z Bierunia w kierunku Chełmu Śląskiego, Imielina i Chełmka. Droga ta doczekała się w końcu remontu.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa