• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Odremontowano ulice przemysłowe w Chełmku - FOTO

  • 13 grudnia 2016
  • 21:18

Reklama

Ulice Staicha i Baty w Chełmku wyremontowano za ponad 1,5 miliona złotych. W końcu strefa przemysłowa będzie bardziej przyjazna przedsiębiorcom.



Prace obejmowały między innymi budowę kanalizacji sanitarnej, nowych chodników, miejsc postojowych, położenie nowej nawierzchni oraz utworzenie łącznika z placem Kilińskiego. Na przejściach dla pieszych zamontowane zostało aktywne oświetlenie, zasilane panelami słonecznymi. Dodatkowo skrzyżowanie zostało zabezpieczone barierką, utrudniającą wtargnięcie pieszego na jezdnię.

- To bardzo ważna inwestycja, ponieważ ulice Staicha i Baty są drogami dojazdowymi nie tylko do strefy przemysłowej, ale także do przychodni i lokalnych firm - mówi Andrzej Saternus, burmistrz Chełmka.