Najbliższy weekend już z obwodnicą

2 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   5 marca 2018

W piątek po południu pierwsze samochody przejadą nową obwodnicą Oświęcimia. Uroczyste otwarcie inwestycji urzędnicy zaplanowali na godzinę 14.

Północna obwodnica biegnie od ronda u zbiegu ulic Chemików i Fabrycznej, do ronda na drodze wojewódzkiej nr 933 w Bobrku. Czy będzie miała wpływ na zmniejszenie się korków, które od dłuższego czasu są zmorą stolicy powiatu? Czas pokaże.

Komentarze
  • 5 marca 2018 18:50

    obo

    drodzy włodarze miasta i powiatu,północna obwodnica to przestrzelona inwestycja korki jak były tak będą.ruch na chrzanów i libiąż to może 10-15% ruchu..jeśli pragniecie szczerej wdzięczności kierowców i mieszkańców wybudujcie taką obwodnice na ŚLĄSK TO JEST NAJWAŻNIEJSZY KIERUNEK RUCHU W POWIECIE I MIEŚCIE.

  • 6 marca 2018 13:42

    Ania123

    Owszem obwodnica na Śląsk się przyda. Ale nie szalejmy, bo tak naprawdę i tak będzie luźniej. Ja np. z osiedla chemików w Bobrku będę w jakieś 7/8 minut. Krzywda mi się nie stanie stracić minutę na dojazd do Gorzowa i już normalna droga jechać na Śląsk. Normalnie, dojazd do Gorzowa odemnie zajmuje jakieś 15/17 minut. Jeżeli nie trafię na żaden korek. A to rzadkość. No i jadąc oczywiście przepisowo. Więc na dzień dobry oszczędzam około 10 minut.

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa