Moto Mikołaje z Free Oświęcim

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   17 listopada 2017

Motocykliści ze Stowarzyszenia „Free Oświęcim” organizują kolejną zbiórkę mikołajowa na rzecz dzieci. „Moto Mikołajom” patronują Fakty Oświęcim.

Do 19 listopada pasjonaci motocykli proszą o dary w postaci płatków śniadaniowych, słodyczy, pluszaków i środków czystości. Można je przynosić do PSS Duzy Berlin w Oświęcimiu, sklepów Żabka i Cichy Kącik oraz siłowni GymForYou.

Zbiórkę prowadzą także kibice Unii Oświęcim i Hejnału Kęty, studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Oświęcimiu, uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 11 w Oświęcimiu, SP w Bobrku, SP w Chełmku, SP w Gromcu, a także Samorządowe Przedszkole w Polance Wielkiej.

Dodatkowo całodzienna zbiórka trwać będzie 24 października w sklepach Netto.

Wszystkie dary trafią do Domów Dziecka w Oświęcimiu, Kętach i Pszczynie oraz Wioski Dziecięcej Maja w Rajsku.

Ponadto 16 i 17 listopada od godziny 15 do 20 członkowie Free Oświęcim i Zakonu Maltańskiego Polska w Intermarche w Kętach poprowadzą zbiórkę na rzecz akcji Moto Mikołaje 2017 i Opłatek Maltański Kęty. W markecie podarować będzie można słodycze, płatki śniadaniowe, żywność z długim terminem przydatności do spożycia i środki czystości.

Motocyklowych Mikołajów można będzie spotkać na ulicach powiatu oświęcimskiego 2 grudnia. Tego dnia cykliści nikogo napotkanego nie pozostawią bez upominku.

Wszelkich informacji o akcji Moto Mikołaje udzielają pod numerami telefonów 504 914 024 Sławek, 667 206 472 Dorota, 516 711 245 Mateusz.

 

Motocykliści ze Stowarzyszenia „Free Oświęcim” organizują kolejną zbiórkę mikołajowa na rzecz dzieci. „Moto Mikołajom” patronują Fakty Oświęcim.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. .
.
Archiwa