„MaMa w Kinie” w samo południe w Planet Cinema – FOTO

0 Paweł Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   16 października 2017

Prawie 20 wózków dziecięcych zaparkowało dzisiaj w jednej z sal projekcyjnych w Cinema Planet w Oświęcimiu. A wszystko za sprawą nowego cyklu „MaMa w Kinie”.

Projekt, któremu patronują mu Fakty Oświęcim, wystartował we wrześniu tego roku.

Od niemowlaka do dwulatka

„Jest przygotowany wyłącznie dla mam z dziećmi w wieku od niemowlaka do dwulatka, które starają się pogodzić macierzyństwo z własnymi przyjemnościami, takimi jak kino” – mówi Magdalena Etmańska, zastępca dyrektora Planet Cinema.

Miło i bezpiecznie

„MaMa w Kinie” pozwala mamom maluchów nadrobić kinowe zaległości. Projekcje filmowe pochodzą z aktualnego repertuaru. Dzisiaj w samo południe panie obejrzały komedię „Mamuśki mają wychodne”.

„Na sali kinowej gwarantujemy wszelkie udogodnienia, dzięki którym zarówno mamy, jak i dzieci, czują się miło i bezpiecznie” – zapewnia wicedyrektor Etmańska.

Raz w miesiącu

Podczas projekcji dźwięk jest przyciszony, światło przygaszone, a temperatura lekko podwyższona. Planet Cinema zapewnia przewijak, pieluchy i chusteczki do higieny. Do dyspozycji dzieci są koce, maty do zabawy i zabawki. Maluchy cały czas pozostają pod opieką mam.

Seanse będą odbywać się raz w miesiącu, w poniedziałki o godzinie 12 pod patronatem Faktów Oświęcim. Bilet kosztuje 13 złotych. Sponsorami projektu, któremu patronują Fakty Oświęcim, są firmy Lullalove, Busy Bee, Nanu Baby Boutique i Little Leaf.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. .
.
Archiwa