Małopolskie Święto Policji w samo południe

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   17 lipca 2017

Oświęcim jest w tym roku gospodarzem Małopolskiego Święta Policji. Uroczysty apel rozpocznie się we wtorek w samo południe.

Inspektor Robert Strzelecki, pełniący obowiązki komendanta wojewódzkiego policji w Krakowie i Zbigniew Starzec, starosta oświęcimski, zapraszają wszystkich, którzy chcą się przyjrzeć uroczystości z okazji 98. rocznicy powstania policji, na plac przed Oświęcimskim Centrum, Kultury.

Uroczysty apel będzie połączony z wręczeniem odznaczeń państwowych i resortowych, a także awansów na wyższe stopnie i nagród w plebiscycie „Policjant Roku 2017”.

Przed OCK wystąpi orkiestra reprezentacyjna Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Policjanci przygotowują także pokaz sprzętu policyjnego, w tym uzbrojenia, pojazdów i specjalnego wyposażenia.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa