Lincoln Continential najładniejszym samochodem – FILMY, FOTO

0 Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   13 sierpnia 2017

Miłośnicy pojazdów zabytkowych spotkali się w Oświęcimiu Na Międzynarodowym Rajdzie Pojazdów Zabytkowych „Jak za dawnych lat”. Najładniejszym samochodem okazał się Lincoln Continential z 1977 roku.

 

Zlot zabytkowych samochodów w Oświęcimiu 😀🚖🚗🚘🚙🚚🚛🚚🚙🚘🚗🚖😀

A post shared by Fakty Oświęcim 👌🎤📸🎥💻👌 (@faktyoswiecim) on

– Jak co roku pojazdy uczestniczące w rajdzie reprezentują praktycznie całą historię motoryzacji – informuje Marek Lekki, komandor rajdu. – Począwszy od pojazdów wyprodukowanych na początku XX wieku po pojazdy które jeszcze 35 lat temu codziennie mogliśmy spotkać na ulicach, a obecnie spotyka się je już jako zabytkowe głównie na rajdach.

Agnieszka Komendera, przewodnicząca zarządu osiedla Stare Miasto wręczyła nagrodę właścicielowi najładniejszego, a zarazem najdłuższego samochodu rajdu.

Nagrodę za najładniejszy samochód zdobył… 🙂

A post shared by Fakty Oświęcim 👌🎤📸🎥💻👌 (@faktyoswiecim) on

W tym roku zabytkowe pojazdy zawitały między innymi do Bielska-Białej, Kóz, Oświęcimia, Porąbki, Suchej Beskidzkiej, Makowa Podhalańskiego i Mucharza. Dzisiaj rajd zawita do Kęt, gdzie na terenie klasztoru Ojców Franciszkanów Do godziny 11 nastąpi prezentacja załóg.

Poniżej część zdjęć z oświęcimskiego przystanku, więcej można obejrzeć TUTAJ.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa