Lenka spogląda już na rodziców z góry

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   12 września 2017

Dzisiaj po godzinie 7 odeszła dwuletnia Lena Biesik z Brzezinki. Dziewczynka walczyła ze złośliwym nowotworem nadnercza.

Lenkę nasi czytelnicy poznali przez liczne akcje charytatywne, organizowane na jej rzecz przez przyjaciół i znajomych rodziców dziewczynki. W zbiórkę pieniędzy na leczenie Leny włączyła się Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy.

Heroiczna walka o życie małej mieszkanki Brzezinki zakończyła się dzisiaj rano. Choć dziewczynka, dzięki determinacji lekarzy i wielu ludzi dobrej woli, wygrywała bitwy z chorobą, guz niestety, wygrał wojnę.

Państwu Katarzynie i Maciejowi Biesikom składamy w imieniu całej redakcji Faktów Oświęcim serdeczne wyrazy współczucia. Uwierzcie, że Lena już teraz spogląda na Was z góry.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa