Kolejny wypadek drogowy. Czy to już czarna seria?

1 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   3 marca 2017

Samochód uderzył w latarnię na ulicy Leszczyńskiej w Oświęcimiu. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu z ulicą Jaracza. Kierowcy powinni wybierać objazd równoległą ulicą Kolbego.

Na miejscu pracują służby ratownicze. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia i kierują ruchem. Więcej informacji podamy wkrótce.

Komentarze
  • 3 marca 2017 15:39

    Ironia i sarkazm

    To nie czarna seria tylko wina smog’u. ludzie sa rozdraznieni, nie potrafia sie skoncentrowac nawet bym powiedzial podtruci!! 10 lat temu bylo lepiej do pracy jezdzono konno albo rowerem nie bylo piecy bo zima byla taka ciepla tych fabryk tyle teraz nastawiano a mowiono ze wszystko upada i zamykaja a oni je ukryli… I kiedys to byl wegiel a nie teraz dokopali sie i mamy chinski smierdzacy wegiel

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa