Reklama
28 czerwca 2026, niedziela
Kodowcy przeszli ulicami Oświęcimia - FOTO
- Paweł Wodniak
- 28 sierpnia 2016
- 19:04
Reklama
Członkowie i sympatycy Komitetu Obrony Demokracji zawładnęli w sobotę Oświęcimiem. Byli widoczni i słyszalni na osiedlu Chemików oraz w sercu miasta.
Sprzed swojego biura na ulicy Śniadeckiego wyruszyli przed siebie niosąc hasła „Mamy prawo do prawa” i „Od dziś Trybunał Konstytucyjny to my - naród”.
Kodowcy zachęcali mieszkańców, by przyłączyli się nie tylko do kolorowego peletonu, ale także do KOD. Happening zorganizowali, by popularyzować idee komitetu wśród społeczeństwa.
Zdjęcia wykonał KOD.
Sprzed swojego biura na ulicy Śniadeckiego wyruszyli przed siebie niosąc hasła „Mamy prawo do prawa” i „Od dziś Trybunał Konstytucyjny to my - naród”.
Kodowcy zachęcali mieszkańców, by przyłączyli się nie tylko do kolorowego peletonu, ale także do KOD. Happening zorganizowali, by popularyzować idee komitetu wśród społeczeństwa.
Zdjęcia wykonał KOD.