Kino dla kobiet pełne erotyki – FILM, FOTO

0 Paweł Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   2 marca 2017

Tym razem podczas „Kina dla kobiet”, poza wyżej podpisanym, nie było żadnego mężczyzny, choć wcześniej rodzynki się zdarzały. Panie przed filmem brały udział w zabawach i konkursach erotycznych.

Tematyka comiesięcznego spotkania, któremu od początku patronują Fakty Oświęcim, była ściśle związana z treścią filmu, które panie obejrzały tym razem. Mowa o „Ciemniejszej stronie Greya”.

Uczestniczki musiały m.in. narysować pozycje seksualne, odpowiedzieć na pytania związane z historią erotyki. Zabawa była przednia i wywoływała salwy śmiechu.

Kolejne „Kino dla kobiet” Planet Cinema w Oświęcimiu organizuje 29 marca. Tym razem wyświetli film „Wszystko albo nic”, którego nie będzie można w tym kinie obejrzeć w stałym repertuarze. Bilety można rezerwować TUTAJ.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa