.kg. Niezwykły Kirgistan. Ludzie, miejsca

0 Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   4 maja 2017

„.kg. Niezwykły Kirgistan. Ludzie, miejsca” to projekt Piotra Tarczyńskiego, podróżnika i dziennikarza. Spotkanie o Kirgistanie odbędzie się w piątek 5 maja w Gminnej Bibliotece Publicznej w Przeciszowie.

Opowieść podróżnik stworzył po swoich sześciu wizytach w Kirgistanie. W galerii pokazuje codzienne życie mieszkańców, orientalne bazary i krajobrazy.

– „.kg. Niezwykły Kirgistan. Ludzie, miejsca” ma na celu przybliżenie Polakom tego niesamowitego kraju położonego w Azji Centralnej – mówi Piotr Tarczyński. – 5 maja, podczas wernisażu, opowiem o swoich wrażeniach z sześciu wizyt w Kirgistanie.

Tym razem zapraszamy do Gminnej Biblioteki Publicznej w Przeciszowie 5 maja o godzinie 18. Fakty Oświęcim są jednym z patronów medialnych wydarzenia.

– Będą opowieści o Kirgistanie, zdjęcia, filmy i zielona herbata. Gdyby ktoś nie był przekonany, że warto przyjść, powinien zmienić zdanie po wysłuchaniu dzisiejszej rozmowy w Radiu Kraków – dopowiada Piotr.

Niezwykły Kirgistan w Radiu Kraków

Zobacz również:

Piotrek Tarczyński, Lenin i Kirgistan – FOTO

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa