Jeden ranny i trzy rozbite samochody – FOTO

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   11 stycznia 2017

Chwila nieuwagi wystarczyła, by doprowadzić do wypadku drogowego. A właściwie do karambolu, bo uczestniczyły w nim trzy samochody. Jedna osoba doznała obrażeń.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu na ulicy Dworcowej w Brzeszczach. Policjanci z drogówki ustalili wstępnie, że 53-letni bielszczanin uderzył dostawczym volkswagenem w bok skręcającego w lewo citroena, prowadzonego przez 20-latka z Jawiszowic.

Siłą rozpędu dobił też do zaparkowanego opla, który zranił stojącego obok 37-latka z Brzeszcz i zatrzymał się na ścianie budynku lecznicy weterynaryjnej.

Ratownicy medyczni z pogotowia ratunkowego zajęli się 37-latkiem, który doznał urazu barku i ogólnych potłuczeń. Ambulansem przewieźli go do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu. Na miejscu zdarzenia pracowali też strażacy i policjanci.

Dochodzenie w sprawie wypadku prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa