Ich wszyscy mężczyźni… z Faktami Oświęcim – FOTO

0 Paweł Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   7 listopada 2017

Film „Wszyscy moi mężczyźni” obejrzały uczestniczki „Kina dla kobiet” w oświęcimskim Planet Cinema. Patronem medialnym cyklu są Fakty Oświęcim.

Uczestniczki, jak zawsze, obsługa kina przywitała podarunkami od sponsorów. Panie, które miały szczęście, uczestniczyły w konkursach i zdobywały kolejne nagrody. Mogły też odwiedzić stoiska sponsorskie, by poczuć się jeszcze atrakcyjniej.

Na kolejne „Kino dla kobiet” Planet Cinema w Oświęcimiu zaprasza 29 listopada. Wyemituje wówczas film „Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta”. Oprócz tego gwarantuje degustację, konkursy z nagrodami, konsultacje i porady kosmetyczne, pielęgnację dłoni i makijaż, a przede wszystkim świetną zabawę.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. .
.
Archiwa