Fronczewski i „Edukacja Rity” na Life Festival Oświęcim 2017

0 Paweł Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   10 lutego 2017

Piotr Fronczewski przyjedzie na Life Festival Oświęcim ze spektaklem „Edukacja Rity”. Miłośnicy teatru będą mogli podziwiać kunszt aktora w Oświęcimskim Centrum Kultury.

„Edukacja Rity” to historia  spotkania dwojga ludzi, których pozornie dzieli wszystko. Ona – młoda fryzjerka z niezamożnej rodziny marzy o wyrwaniu się do lepszego świata i dlatego zostaje studentką uniwersytetu otwartego. Tam trafia na niego – nadużywającego alkoholu, doświadczonego profesora literatury.
Ona to wulkan energii, entuzjazmu i młodzieńczej otwartości. On – niespełniony poeta, zamknięty w sobie, zgorzkniały i zrezygnowany. Wkrótce okaże się, że ta przypadkowa znajomość nieoczekiwanie zmieni ich oboje…

Spektakl bawi, wzrusza i skłania do refleksji, dzięki mądrym i zabawnym dialogom, w mistrzowskim wykonaniu aktorskiego duetu Katarzyna Ucherska i Piotr Fronczewski.

Dla słynnego aktora będzie to powrót na scenę Life Festival Oświęcim po 3 latach – w 2014 r. wystąpił tu razem z Krzysztofem Kowalewskim w sztuce „Słoneczni chłopcy”.

„Edukację Rity” będzie można obejrzeć w Oświęcimskim Centrum Kultury 22 czerwca o godzinie 19 na rozpoczęcie ósmej edycji LFO. Bilety będą do kupienia w kasie OCK od poniedziałku 13 lutego.

Przypomnijmy, że tegoroczną gwiazdą koncertu finałowego Life Festival Oświęcim 2017 będzie niemiecka grupa Scorpions.

Jedynym lokalnym partnerem medialnym LFO są Fakty Oświęcim. Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa