Dziewiątka pokazała swój potencjał – FOTO

1 Paweł Obstarczyk  |   Fakty  |   2 marca 2017

Pracownicy i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 w Oświęcimiu zaprezentowali walory tej placówki podczas Dnia Otwartego.

Przedszkolaki i ich rodzice, którzy odwiedzili SP9 podczas jej Dnia Otwartego, obejrzeli możliwości ich starszych kolegów i koleżanek. Ci przygotowali występ teatralny i układy taneczne. Szkołę wspomogły też dzieci z zaprzyjaźnionego przedszkola.

Goście mogli przejść po całej szkole i zwiedzić wszystkie klasy. Wtedy gdy rodzice przedszkolaków zapoznawali się z ofertą SP9, którą przedstawiał jej dyrektor, dzieci uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych i dobrze się bawiły. Potencjalni przyszli uczniowie SP9 rozwiązywali łamigłówki, układali puzzle, korzystali z tablicy multimedialnej i brali udział w zabawach ruchowych.

Autorką zdjęć jest Joanna Sułkowska

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa