Dzień Wagarowicza w Ekonomie – czemu nie?

0 Marcin Cichowski  |   Fakty  |   19 marca 2017

Kulinarne show, czyli prezentacja technologii gastronomicznych, pokazy fryzjerstwa, lekcja savoir-vivre’u, profesjonalne nakrycie stołu, fotobudka, a także nowoczesne formy wychowania fizycznego na sali fitness.

We wszystkich tych wydarzeniach będą mieli okazję uczestniczyć gimnazjaliści podczas dni otwartych w oświęcimskim Ekonomie.

Tegoroczni uczniowie ostatniej klasy gimnazjum, już niedługo bo  21 marca będą mieli okazję uczestniczyć w dniach otwartych, które odbędą się w Powiatowym Zespole nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Oświęcimiu.

– W godzinach 9-14 będzie można zwiedzić pracownie i dowiedzieć się jakie umiejętności można zdobyć ucząc się w klasach o różnych specjalnościach oraz w jaki sposób wykorzystać je w przyszłości na rynku pracy – informuje Agnieszka Pilarczyk-Wawręty z Powiatowego Zespołu nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Oświęcimiu.

Będzie to również okazja aby porozmawiać z uczniami, nauczycielami, absolwentami szkoły oraz doświadczyć tego, co potrzebne zarówno dla ducha jak i ciała. W tym celu przewidziano zdrowe koktajle owocowe i warzywne, musy owocowe i desery, przekąski, skorzystanie z nowoczesnych urządzeń na sali fitness.

Oprócz tego pokaz prowadzenia biura turystycznego i prezentacja jego ofert wakacyjnych, wykorzystanie grafiki komputerowej w reklamie oraz pokaz synchronicznego nakrywania stołu, czyli obsługa gości tanecznym krokiem.

Zainteresowani przyrodą będą mieli okazję obejrzeć wystawę ekologiczną, wziąć udział w konkursie z nagrodami oraz uczestniczyć w spotkaniu z przedsiębiorcami.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa