Dzień Dziecka z Free Oświęcim

0 Marcin Cichowski  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   5 kwietnia 2017

Tegoroczna impreza z Free Oświęcim w Dniu Dziecka odbędzie się na terenie Zespołu Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu. Rozpocznie się w niedzielę 28 maja o godzinie 12.

Piknik organizujemy z myślą o podopiecznych placówek opiekuńczo wychowawczych powiatu oświęcimskiego i nie tylko. Całkowity dochód jaki uda nam się zebrać podczas trwania pikniku przekażemy na wakacje dla dzieciaków i młodzieży, która bez naszej pomocy spędziłaby wakacje w murach placówki.

– Impreza jest otwarta na wszystkich, małych dużych i tych największych – zaprasza Sławek Pyda z Free Oświęcim.  – Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Czeka  wiele atrakcji, o których będziemy informować niebawem na łamach Faktów Oświęcim. Jeżeli chcielibyście wspomóc organizacje tegorocznych obchodów dnia dziecka-skontaktujcie się z nami. Każda nawet niewielka pomoc się liczy.

Wydarzenie na Facebooku można śledzić TUTAJ.

Tak było rok temu:

Motocyklowy Dzień Dziecka – FILMY, FOTO

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa