Dźgnął nożem partnera byłej żony

0 Jan Maciej Tetich  |   Fakty  |   11 marca 2018

42-letni mężczyzna dźgnięty nożem trafił dzisiaj po południu do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu. Ma głęboką ranę brzucha.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 15 w Chełmku. Do jednego z mieszkań przyszedł 28-letni były mąż mieszkającej tam kobiety. Zaatakował nożem 42-letniego obecnego partnera swojej byłej żony.

Młodszy z mężczyzn wbił nóż w brzuch swojego następcy, powodując głęboką i poważną ranę. Następnie sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

Po rannego mężczyznę przyjechał zespół ratownictwa medycznego, który udzielił mu pierwszej pomocy i przetransportował do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu. W chwili publikacji tej informacji (stan na godzinę 16.10) 42-latek prawdopodobnie przebywał na bloku operacyjnym, gdzie zajmowali się nim lekarze.

Sprawcy brutalnego ataku szukają policjanci nie tylko z Chełmka, ale i okolicznych miejscowości. Jego odnalezienie i zatrzymanie wydaje się zatem tylko kwestią czasu.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa