Druh Robert odszedł na wieczną służbę

2 Jola Wodniak  |   Fakty  |   7 stycznia 2017

Dzisiaj Ochotnicza Straż Pożarna w Porębie Wielkiej poniosła wielką stratę. W wieku niespełna 36 lat zmarł druh Robert Szczerbowski.

Był naczelnikiem porębskiej jednostki i członkiem komisji rewizyjnej Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej w Oświęcimiu

– Robert był osobą z wielkimi ambicjami, stawiał na młodzież w swojej jednostce i dbał o jej jak najlepsze wyszkolenie – wspomina Łukasz Patrzyk, redaktor naczelny portalu Oswiecim112.pl.

Druh Szczerbowski 7 stycznia przegrał walkę z chorobą. Pierwszego marca skończyłby 36 lat. Odszedł, zostawiając żonę i dwójkę dzieci. Swoja ostatnią podróż rozpocznie w poniedziałek 9 stycznia o godzinie 14 w kościele parafialnym w Porębie Wielkiej.

 

Komentarze
  • 7 stycznia 2017 14:14

    Emerytka

    Niech dobry Bóg jemu da wieczne odpoczywanie i zaopiekuje się sierotami.

  • 7 stycznia 2017 17:05

    Magda

    I gdzie tu jakaś sprawiedliwość???u nas w miejscowości w co drugim domu ludzie po 90tce nie wiedzące nic o Bożym świecie, które tylko wegetują a Bóg zabiera człowieka w tak młodym wieku który jeszcze tyle miał do zrobienia. Wyrazy współczucia dla rodziny 🙁

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa