Debiut Centrum Aktywności Społecznej – FOTO

0 Jakub Konior  |   Fakty  |   18 maja 2017

Nowe lokum zyskały organizacje pozarządowe funkcjonujące w grodzie nad Sołą. Ich nowoczesna siedziba mieści się przy ulicy Dąbrowskiego 15 w centrum miasta. 

Do dyspozycji dwudziestu organizacji non-profit pozostają salę do przechowywania dokumentacji, pomieszczenia biurowe z pełnym wyposażeniem, dostępem do internetu, sale konferencyjne, a także zaplecze socjalno-sanitarne.

– Od dłuższego czasu myśleliśmy jak wykorzystać ten budynek. Stało się jasne, że dotychczasowe miejsce spotkań organizacji pozarządowych jest za małe na ich potrzeby – zauważa prezydent Janusz Chwierut.

W grodzie nad Sołą funkcjonuje blisko trzydzieści organizacji non-profit, które swoją działalnością na rzecz mieszkańców wzbogacają ofertę sportową, kulturalną i społeczną. Jak podkreślił prezydent Chwierut, organizacje pozarządowe są ważnym partnerem miasta.

W nowoczesnych pomieszczeniach Centrum Aktywności Społecznej znajdzie się także miejsce dla osób, które mają pomysł, czas i energię, by zrobić coś dobrego dla innych.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa