Czytelnik FO zrobił eksperyment ze smogiem

2 Marcin Cichowski  |   Fakty,Meteo  |   11 stycznia 2017

Nasz czytelnik zrobił eksperyment by sprawdzić faktyczną jakość powietrza w Oświęcimiu.

– Ostatnio modny temat to smogu więc pochwalę się moim spostrzeżeniem. W ciągu kilku dni filtr na kratce wentylacyjnej zrobił się całkiem czarny – informuje Fakty Oświęcim czytelnik Tomek. – Tak pięknie wygląda filtr w centrum Oświęcimia od 5 do 11 stycznia.

Od czwartku sytuacja ze stanem powietrza powinna się zmienić, o czym informujemy w dziale METEO.

Zapraszamy do ankiety FO:

 

Uważasz, że powinno się zakazać ogrzewania domów węglem?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...

 

Polecamy artykuł:

Smog nadal daje się we znaki – ANKIETA

Komentarze
 • 12 stycznia 2017 13:33

  Piotr KOS

  Bości, ludzie. A co Wam przeszkadza opalanie węglem (nie mam pieca mam CO). Pierwsze trzeba skończyć palić tym co ma wylądować w śmietniku.. Instalować dobre piece, a te nie spełniających norm spalania zakazać. Większość tego syfu to palone różnego rodzaju śmieci.. Nawet w kozie można dobrze czysto palić węglem..

  • 12 stycznia 2017 16:24

   Ymek

   Ale ile ludzi pali śmieci? Paru jak ludzie pala miałem i niskiej jakości węglem to jest smog oczywiście zwykły węgiel tez jest winny. Gdyby tylko państwo dało zniżki na gaz i stała ceny takiego smogu na pewno by nie było

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa