Ciężarna kobieta w szpitalu po wypadku drogowym – FOTO

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   10 stycznia 2017

Dzisiaj rano na głównym skrzyżowaniu w Przeciszowie wydarzył się wypadek drogowy. Załogi pogotowia ratunkowego zabrały do szpitala dwie osoby.

Do wypadku doszło około godziny 8.30 na krzyżówce ulicy Oświęcimskiej, biegnącej w ciągu drogi krajowej nr 44, z ulicą Podlesie. 21-latka z Woli skręcała bmw w lewo z głównego traktu w kierunku Podlesia. W tył jej samochodu wjechał volkswagenem 22-letni mieszkanie powiatu wadowickiego.

Na miejsce zdarzenia natychmiast przyjechały służby ratunkowe. Zespoły ratownictwa medycznego do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu zabrały kierującą bmw i pasażerkę volkswagena.

Kobiety przeszły badania na szpitalnym oddziale ratunkowym. 21-latka musiała zostać w szpitalu na obserwacji. Lekarze chcą mieć pewność, że noszonemu pod jej sercem dziecku nic się nie stało.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa