3. Turniej Charytatywny o Złoty Kręgiel – ostatni moment na zapisy

0 Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   7 maja 2018

Trzeci raz startuje Turniej Charytatywny o Złoty Kręgiel, w której pomoc materialną otrzyma Amelka Sanak. Od samego początku Fakty Oświęcim patronują tej charytatywnej imprezie.

„Podczas turnieju zbieramy pieniądze na pomoc Amelce Sanak, sześcioletniej dziewczynce, chorującej na autyzm wczesnodziecięcy. Dziecko urodziło się ze szpotawością stóp, wymaga stałej i intensywnej rehabilitacji, nie mówi, jest pod stałą opieką psychiatry i neurologów” – informują organizatorzy. „Zebrane podczas turnieju pieniądze trafią na jej leczenie i rehabilitację”.

W tym roku zagrają:
1. ELVIT
2. RE-PLAST
3. COGiR -Geogeci
4. UMENCKI
5. St.B.S.
6. STALMARK
7. NIEPOZORNI 1
8. NIEPOZORNI2
9. NA PEŁNEJ
10. FC24
11. NA PEŁNEJ
12. AUTOZŁOM Szczerbowski
13 .METCHEM
14. LUCKY TATTOO
15. APTEKA LIBRA

Tak było w ubiegłym roku:

Sześć tysięcy złotych dla Natalki – FILM, FOTO

Każdy może dołączyć do turnieju

Nie ważne, czy jesteś królem torów, a strajki wpadają jeden za drugim, czy też grasz w kręgle wyłącznie dla frajdy. W tym turnieju najważniejsza jest zabawa i szczytny cel, który pomożesz nam osiągnąć dołączając do turnieju. Zaproszenie do turnieju skierowane jest zarówno do osób prywatnych jak i do firm.

Podczas przygotowań do turnieju oraz w czasie rozgrywek logo firmy, które jest jednocześnie logiem drużyny, umieszczane jest na plakatach i grafikach promujących to wydarzenie. Dzięki patronatowi medialnemu FO, fanpage’om MOWP oraz Kula Hula informacje związane z wydarzeniem docierają do bardzo szerokiego grona odbiorców.

Udział w turnieju jest idealną okazją by połączyć świetną zabawę z budowaniem dobrego wizerunku firmy.  Całości przyświeca szczytny cel.

Zgłoś swoją drużynę

Koszt udziału w turnieju w przypadku firm to 400 złotych, a w przypadku drużyn prywatnych 200 zł. Podobnie jak w zeszłych latach i tym razem jest to kwota wyjściowa, można wpłacić więcej.

Aby zgłosić drużynę do turnieju należy przedstawić potwierdzenie wpłaty wpisowego na turniej na konto Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy o numerze: 66 1540 1115 2084 6046 6185 0003, tytułem: darowizna dla Amelki Sanak, Fundacja „Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy”

Zgłoszenia do turnieju trwają do poniedziałku 7 maja.

W ubiegłym roku starowały między innymi:

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa