Otworzą Wiślaną Trasę Rowerową – FILM

0 Jola Wodniak  |   Turystyka  |   10 września 2017

84 kilometry, sześciu śmiałków 10 września pokona trasę z Krakowa do Oświęcimia. Wszystko to w ramach Małopolska Tour. Rajd rowerowy otwiera Wiślaną Trasą Rowerową.

Grupę cyklistów tworzą członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Miłośników Bezpiecznej Motoryzacji MotoGALICJA. Z Krakowa pojadą Iwona Małek, Dariusz Fuglewicz, Paweł Kram, Adam Małek, Artur Grzegorzek i Andrzej Kulpa. Początek w samo południe przy dźwiękach hejnału z Wieży Mariackiej. Na oświęcimskich Bulwarach powinni być około godziny 16.30.

 

 

„Zapraszamy do śledzenia zmagania na profilu MotoGALICJI na facebooku (TUTAJ) od godziny 12, pokażemy miejsca które warto zobaczyć na tej trasie” – zaprasza Paweł Kram ze stowarzyszenia.

Kampania społeczno-promocyjna Województwa Małopolskiego pod hasłem „Małopolska na rowery” ma zachęcać do aktywności, promować jazdę na rowerze jako alternatywę dla spędzania czasu wolnego przy komputerze, tablecie czy smartfonie.

Celem kampanii jest promowanie Województwa Małopolskiego jako lidera w tworzeniu ścieżek rowerowych oraz pokazanie, że jazda na rowerze może być atrakcyjną formą spędzania czasu, także w dzisiejszym, coraz bardziej cyfrowym świecie.

Hasło główne kampanii „Małopolska na rowery” jest parafrazą peerelowskiego „Kobiety na traktory” i nawiązuje do tęsknoty za czasami, gdy rower był niezastąpionym towarzyszem zabaw, a czas wolny spędzało się aktywnie na świeżym powietrzu.

Więcej o dzisiejszej rowerowej imprezie:

Małopolska Tour, czyli rowerowe święto

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa