Zaprojektuj plakat i wygraj cenne nagrody

0 Marcin Cichowski  |   Styl życia  |   17 maja 2017

Masz zdolności graficzne? Zatem do dzieła. Zaprojektuj plakat o jednoczącym przesłaniu i wygraj cenne nagrody.

Konkurs na plakat o tematyce nawiązującej do pokojowego przesłania LFO od lat cieszy się dużą popularnością, a poziom nadsyłanych prac z roku na rok jest coraz wyższy. Tym razem konkursowe hasło jest bardzo proste: Granica łączy.

Sięgnij do zasobów swej kreatywności i z pomocą wrodzonego talentu zaprojektuj plakat i prześlij go na adres: plakat@lifefestival.pl. Ogranicza Cię wyłącznie format dzieła, zarówno ten fizyczny (B1), jak i cyfrowy (jpg lub pdf) – cała reszta zależy wyłącznie od Twojej wyobraźni i umiejętności.

– Na zgłoszenia czekamy do 31 maja, zaś oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się 22 czerwca, na samym początku 8. edycji LFO w Oświęcimskim Centrum Kultury, tam też zawisną najciekawsze prace – zachęcaja do udziału w zabawie organizatorzy.

Na zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych (dziecięco-młodzieżowa i profesjonalna) czekają m.in. nagrody pieniężne i bilety na koncerty LFO 2017.

Zanim zabierzesz się do twórczej pracy, przeczytaj regulamin konkursu.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa