Stylowa Majówka, czyli wiosenne spotkanie dla pań

0 Marcin Cichowski  |   Fakty,Styl życia  |   19 maja 2018

We wtorek i środę 22-23 maja w godzinach 17-19 w Oświęcimskim Centrum Kultury będą mogły spotkać się panie zainteresowane wiosenną metamorfozą.

„Jeśli znudziły Ci się Twoje ubrania, chcesz je oddać i wziąć inne, które komuś niepotrzebnie zalegają w szafie, nie wiesz jak je nosić, z czym komponować, by wyglądać stylowo i podkreślić swoje atuty, przyjdź do Oświęcimskiego Centrum Kultury” – zapraszają organizatorzy – „Doradca wizerunkowy pomoże określić Twój styl, dobrać dodatki do stroju. Dowiesz się, co można przerobić, by było modne i harmonizujące z Twoją sylwetką. Wizażystka opowie o trendach w kosmetyce i wykona świeże wiosenne makijaże”.

Zapisy w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa