Zagrali za 16 tysięcy złotych – FOTO

0 Jakub Konior  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   10 stycznia 2017

Ponad 16 tysięcy złotych zebrano w trakcie ​VIII Turnieju Charytatywnego Piłki Nożnej w Kętach. Pieniądze trafiły do wychowanków Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Kętach. 

Pomysłodawcą i organizatorem turniejów dla dzieci z Domu Dziecka w Kętach był Dawid Śleziak. Rekordową w historii kęckiej imprezy kwotę wylicytowano za koszulkę Roberta Lewandowskiego. Otrzymano za nią aż 8500 złotych.

Podczas turnieju, prócz emocji sportowych, pojawiły się również atrakcje dla dzieci. Był więc kącik zabaw, gry i konkursy. Uczestnicy imprezy mieli także możliwość skorzystania z kawiarenki zaopatrzonej w domowe wypieki, o które zadbali rodzice uczniów z Witkowic.

Na dochód z wydarzenia złożyły się kwoty zebrane między innymi ze sprzedaży cegiełek, licytacji koszulek sportowych oraz tortów ufundowanych przez okoliczne cukiernie.

Dzięki jednemu z darczyńców, który podarował cztery tysiące złotych i tym samym do placówki trafi równie 20 tysięcy złotych.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa