Wielkie Charytatywne Śniadanie. poMOC ma MOC!

0 Marcin Cichowski  |   Kultura i rozrywka  |   17 marca 2017

W sobotę 18 marca od 9 do 14 w alter MOLO będą promować zdrowie, wolontariat i dobro. Kolejny raz Molo będzie pomagać Kordiankowi Spadkowi.


W alter MOLO całkowicie za darmo będzie można zjeść śniadanie, napić się kawy a nawet zagrać w kręgle i bilard. To wszystko nie zapominając po co się chętni zbierają:

– chętne osoby będą mogły ściąć włosy przez najlepszych fryzjerów z Centrum Wizerunku Metamorfoza z Potencjałem oraz Studio Fryzur A.N. na rzecz Fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie,
– każda kobieta, które zetnie włosy w zamian otrzyma indywidulną lekcję makijażu od Strefa Piękna,
– odbędzie się mini turniej w kręgle z nagrodami,
– jeśli pogoda dopisze zobaczymy pokaz motocyklistów z Free-Oświęcim motocykliści z pasją,
– animatorka będzie malowała dzieciom buźki,
– starsze dzieci będą mogły nauczyć się skręcać baloniki,
– panie i panowie będa mogli sprawdzić swoją wagę i poziom tłuszczu w organizmie oraz zaplanować odnowę na wiosnę dzięki Naturhouse Brzeszcze.

– W zamian liczymy na dołożenie cegiełki do zbiórki Fundacja „Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy” na leczenie i rehabilitację 9-letniego Kordiana Spadka z Osieka, cierpiącego na chorobę Crohna – informują organizatorzy.

Wstęp na śniadanie mają wszystkie osoby, bez względu na płeć, wykształcenie czy wiek.

– Wierzymy, że razem z Wami będziemy mogli poszerzyć nasze działania i wszyscy zobaczą, jak wielką MOC ma poMOC! – dodają organizatorzy.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa