W Bulowicach zagrają dla Zuzi

0 Marcin Cichowski  |   Kultura i rozrywka  |   22 lipca 2017

Dzisiaj podczas Pikniku Rodzinnego nastąpi zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację Zuzi Klimczyńskiej. Warto dołożyć własną cegiełkę swoją obecnością.

– Zuzia cierpi na padaczkę lekooporną. Każdego dnia zmaga się z licznymi atakami padaczkowymi. To niestety tylko objaw jakiejś choroby. Choroby, której jeszcze nie znamy. Niestety medycyna w Polsce pozostaje bezsilna, a dostępne metody diagnostyczne powoli się wyczerpują – mówią Katarzyna i Mateusz Klimczyńscy, rodzice dziewczynki. – Ta okrutna choroba zabrała Zuzi tak wiele, dając nam bardzo trudne rodzicielstwo, przepełnione strachem i bezsilnością. Wiele się zmieniło w naszym życiu, nabraliśmy ogromnej pokory do życia, do choroby Zuzi. Na szczęście mamy wokół siebie niesamowitych ludzi, cudownych przyjaciół którzy nas wspierają, rodzinę bez której nie dalibyśmy rady.

Organizatorzy na imprezie zapewniają moc atrakcji dla dzieci, a jednocześnie coś dla dorosłych. W programie m.in. turniej siatkówki plażowej, konkurencje siłowe, czy pokaz ratownictwa OSP.

– Nasi sponsorzy po raz kolejny stanęli na wysokości zadania. Mamy dla Was mnóstwo nagród, takich jak rower miejski, loty paralotnią, a nawet tygodniowy pobyt w hotelu we Włoszech. A to jeszcze nie wszystko – zachęcają do udziału organizatorzy.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa