• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Święto Miasta Oświęcimia 2016. Dzień I, część 1 – FOTO

Reklama

Świetna pogoda i doskonała atmosfera towarzyszyły sobotnim obchodom Święta Miasta Oświęcim. Wszyscy, którzy przybyli na stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu, bawili się doskonale.


Publiczność rozgrzewali już od późnego popołudnia Manchester i Lipali. Po godzinie 20 nastąpiła prezentacja drużyny hokejowej Unia Oświęcim

Prawdziwe szaleństwo zaczęło się, gdy na scenie stanęła Sylwia Grzeszczak. Najnowszy przebój „Tamta dziewczyna” był niekwestionowanym hitem soboty. Na koniec koncertowego wieczora na scenie stanęła Małgorzata Ostrowska, a tłum szalał w rytm „Meluzyny”.

Niedziela, to dzień, w którym na scenie pojawią się lokalne zespoły i gwiazdy ogólnopolskie.

godz. 14.30 Dziki Squad
godz. 14.30 Teatr Scena Kalejdoskop - animacje dla dzieci
godz. 15.45 Siostry Wajs i Stonoga - piosenki dla dzieci
godz. 17.00 Krzywa Alternatywa
godz. 18.30 Krzysztof Krawczyk
godz. 20.15 Kamil Bednarek
na zakończenie pokaz sztucznych ogni

Filmy i więcej zdjęć z pierwszego dnia Święta Miasta Oświęcimia TUTAJ.

Galeria zdjęć: Maciej Dymarczyk oraz Robert Niziołek