Punkt widzenia. Recital Ireny Santor

0 Materiał zlecony  |   Kultura i rozrywka  |   6 grudnia 2017

W poniedziałek 11 grudnia o godzinie 18 w Oświęcimskim Centrum Kultury zagości pierwsza Irena Santor, Pierwsza Dama Polskiej Piosenki.

Irena Santor, niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą.

Wyjątkowy koncert, spotkanie z najpopularniejszą polską piosenkarką naszych czasów. W programie usłyszymy znane i lubiane przeboje Artystki, piosenki z okrytej platyną płyty „Kręci mnie ten świat” oraz najnowszej płyty „Punkt widzenia” wydanej w zeszłym roku przez Polskie Radio, która entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów, zdobyła także serce i uznanie publiczności.

Irena Santor wystąpi z towarzyszeniem zespołu muzycznego w składzie: 
Mariusz Dubrawski – fortepian
Wojciech Ruciński – kontrabas
Grzegorz Poliszak – perkusja.

Bilety w cenie 75 i 65 złotych są do nabycia:

W kasie OCK, tel. 33 842 25 75 kasa@ock.org.pl oraz na ock.org.pl

Bilety grupowe: tel. 794 759 447, mail. teatrsmiechu.bilety@impresariat.eu
Sprzedaż internetowa: teatrsmiechu.pl, kupbilecik.pl, biletyna.pl

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa