Reklama
26 czerwca 2026, piątek
Piknik budowlany
- Materiał zlecony
- Kultura i rozrywka
- 1 czerwca 2016
- 22:46
Reklama
W najbliższy weekend w hali lodowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu odbędzie się piknik budowlany.
Od 10 do 17 będzie można zapoznać się z aktualną ofertą firm z branży: budownictwa, instalacji, wnętrz, ogrodnictwa. Producenci zaprezentują liczne nowości, m.in.: energooszczędne i wysokowydajne kotły, domy pasywne, meble i elementy wyposażenia kuchni m.in. cieszące się ogromnym powodzeniem wyciskarki do owoców.
Organizator zaplanował liczne atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W strefie zabaw będą dmuchane zamki, planeta robotów, gdzie pod okiem instruktorów dzieci będą budować i programować roboty, obejrzą pokaz robotów, które okażą się bardzo pomocne w nauce, wezmą udział w slalomie r3ptara – robot wzorowany na kobrze. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, ogródka grillowego i innych atrakcji.
Od 10 do 17 będzie można zapoznać się z aktualną ofertą firm z branży: budownictwa, instalacji, wnętrz, ogrodnictwa. Producenci zaprezentują liczne nowości, m.in.: energooszczędne i wysokowydajne kotły, domy pasywne, meble i elementy wyposażenia kuchni m.in. cieszące się ogromnym powodzeniem wyciskarki do owoców.
Organizator zaplanował liczne atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W strefie zabaw będą dmuchane zamki, planeta robotów, gdzie pod okiem instruktorów dzieci będą budować i programować roboty, obejrzą pokaz robotów, które okażą się bardzo pomocne w nauce, wezmą udział w slalomie r3ptara – robot wzorowany na kobrze. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, ogródka grillowego i innych atrakcji.