• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Piknik budowlany

Reklama

W najbliższy weekend w hali lodowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu odbędzie się piknik budowlany.



Od 10 do 17  będzie można zapoznać się z aktualną ofertą firm z branży: budownictwa, instalacji, wnętrz, ogrodnictwa. Producenci zaprezentują liczne nowości, m.in.: energooszczędne i wysokowydajne kotły, domy pasywne, meble i elementy wyposażenia kuchni m.in. cieszące się ogromnym powodzeniem wyciskarki do owoców.

Organizator zaplanował liczne atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W strefie zabaw będą dmuchane zamki, planeta robotów, gdzie pod okiem instruktorów dzieci będą  budować i programować roboty, obejrzą pokaz robotów, które okażą się bardzo pomocne w nauce, wezmą udział w slalomie r3ptara – robot wzorowany na kobrze. Nie zabraknie  konkursów z nagrodami, ogródka grillowego i innych atrakcji.