Otwarcie basenu w Molo z Dorian FitnessClub i eFO

0 Marcin Cichowski  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   15 czerwca 2018

Od soboty 16 czerwca Molo w Osieku zaprasza do korzystania z odkrytego basenu. Podczas otwarcia wraz z Dorian FitnessClub będzie można wziąć udział w treningu.

„Marzysz o idealnej sylwetce na lato? Co powiesz na darmowy, trzy godzinny trening prowadzony przez doświadczonych trenerów z Dorian FitnessClub, a potem relaks przy basenie? To wszystko na MOLO  16 czerwca.

„Z okazji otwarcia sezonu basenowego oferujemy prawdziwą ucztę dla ciała i duszy. Poza świetną zabawą podczas treningu w godzinach 10-13 i plażowania nad basenem wśród uczestników wydarzenia rozlosujemy także nagrody” – zapraszają organizatorzy – „Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne i obejmuje trening oraz wejście na basen”.

Osoby, które nie wezmą udziału w treningu płacą za wejście na basen według cennika, dlatego zapraszamy do czynnego udziału. Fakty Oświęcim sprawują patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Na treningu obowiązuje strój sportowy.

Cennik basenu
Bilet całodniowy – Wielokrotne wejście
poniedziałek-piątek sobota, niedziela i święta
Normalny 20 zł 30 zł
Ulgowy 15 zł 25 zł
Normalny (od godziny 16) 15 zł 25 zł
Ulgowy  (od godziny 16) 10 zł 20 zł

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa