Marzena Rogalska promuje książkę

0 Marcin Cichowski  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   26 października 2017

Marzena Rogalska, pochodząca z Chełmka dziennikarka, wystąpi w czwartek 26 października o godzinie 18 w Miejskiej Bibliotece Publicznej Galerii Książki w Oświęcimiu.

Dziennikarka radiowa i telewizyjna

Marzena pochodzi z Chełmka, ukończyła Liceum Ogólnokształcące imienia Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu. Dziennikarka telewizyjna i radiowa. Obecnie związana z TVP2 oraz Radiem Złote przeboje (Agora SA) gdzie prowadzi w każdą sobotę i niedzielę programy „Rodzinne Śniadanie” oraz „Między Słowami”. Dawniej gospodyni talk-show „Miasto kobiet” w TVN Style oraz prowadząca teleturniej „Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty” w telewizji Puls. Przez wiele lat współpracowała z RMF FM i Radiem Kolor.

Przygoda z filmem

Swoją pracę kocha tak bardzo, że dziennikarkę grała nawet w filmach: „Zakochani” P. Wereśniaka, „Job” K. Niewolskiego oraz w serialu „Magda M” K. Langa. Pasję dziennikarską dzieli z artystyczną: nagrała piosenkę „Supertwarz” z Mattem Kowalskym, występowała gościnnie na płytach zespołu Raz Dwa Trzy. Na studenckim festiwalu „Fama” otrzymała nagrodę indywidualną za kreację aktorską. Występowała również w musicalu „Metro”.

Dziennikarka opowie na spotkaniu o książce „Wyprzedaż snów”. Wstęp jest bezpłatny.

 

Marzena Rogalska, pochodząca z Chełmka dziennikarka, wystąpi w czwartek 26 października o godzinie 18 w Miejskiej Bibliotece Publicznej Galerii Książki w Oświęcimiu.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa