IRA i dwa kółka królowali w grodzie nad Sołą – FILM, FOTO

0 Marcin Cichowski  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   13 września 2017

Ponad tysiąc rowerzystów wzięło udział w rajdzie Małopolska TOUR w Oświęcimiu. Na miłośników dwóch kółek czekały zmagania rajdowe, szkolenia, koncerty i lokalne smakołyki z food trucka. 


Wśród atrakcji w czasie Małopolska Tour w Oświęcimiu znalazły się m. in. konkursy, w których można było wykazać się znajomością wiedzy na temat regionu. Laureatem Quizu Małopolska został Przemysław Noworyta.

Obserwuj FO na Instagramie:

Zespół Ira w Oświęcimiu! Jesteście na Bulwarach? 😀🎼🎼🎼😀dziękujemy @gohamusielak za film ❤️

A post shared by Fakty Oświęcim 👌🎤📸🎥💻👌 (@faktyoswiecim) on

Rozegrano również zawody sportowe dla dziewcząt i chłopców w trzech kategoriach wiekowych: poniżej siedmiu lat, 8-10 lat i 11-13 lat. Zwyciężyli w nich odpowiednio: Maja Socha i Bartosz Steczko, Amelia Wątroba i Wiktor Latecki oraz Hania Wanat i Mateusz Marzec. Laureatem w rodzinnym konkursie plastycznym została z kolei Marta Kocimska. Głównymi nagrodami w Quizie Małopolski i konkursie plastycznym były rowery.

Małopolska Tour w Oświęcimiu był także świetną okazją do podsumowania sezonu rowerowego. Nie zabrakło więc wyróżnień za wkład w rozwój turystyki rowerowej w województwie – nagrodzono samorządy, stowarzyszenia oraz osoby fizyczne.

Każdy, kto odwiedził Oświęcim mógł też posłuchać dobrej muzyki. Na plenerowej scenie wystąpił zespół IRA i Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa