Interferencje – wernisaż jednej pracy

0 Marcin Cichowski  |   Kultura i rozrywka  |   17 lipca 2017

Wystawa Interferencje – wernisaż jednej pracy, to kolejna edycja twórcza środowiska artystów związanych z Liceum Plastycznym w Nowym Wiśniczu.

Inicjatorem wystawy jest Adam Pociecha z Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach realizując projekt wspólnie z Robertem Dudkiem, nauczycielem Liceum Plastycznego w Nowym Wiśniczu.

Wystawa jest prezentowana od zeszłego roku w kilku miastach Polski, w wybranych galeriach, muzeach i ośrodkach kultury m.in. w Oświęcimskim Zamku, w Wiśniczu, Łomży, Jaworznie, Chrzanowie, w Myślenicach i Dębicy. Wśród mieszkańców naszego miasta i powiatu znajdziemy wielu twórców, którzy rozpoczynali swoją podróż ze sztuką właśnie w „plastyku” w Nowym Wiśniczu, a teraz są cenionymi artystami w kraju i za granicą.

Ekspozycja przedstawia różne dziedziny sztuki i techniki plastyczne m.in. malarstwo, grafikę, rysunek, rzeźbę, ceramikę, tkaninę oraz fotografię, na wystawie zobaczymy prace 52 twórców.

Wystawa w Muzeum Zamek w Oświęcimiu będzie czynna do 17 sierpnia.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa