Dzisiaj wielki finał. Wygra Amelka Sanak

0 Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   3 czerwca 2018

Dobiega końca III Charytatywny Turniej o Złoty Kręgiel w kręgielni Kula Hula. Dzisiaj się dowiemy, kto zdobędzie tytuł mistrza.


O godzinie 17 trzy najlepsze drużyny rozegrają mecze finałowe, a o godzinie 18 na pierwszym piętrze kręgielni wystąpi zespół Małopolski Instynkt.

Osiemnaście drużyn zgłosiło się do III Charytatywnego Turnieju o Złoty Kręgiel, którego organizacją zajęła się kręgielnia Kula Hula. Drużyny będą walczyć o tytuł mistrza, ale przede wszystkim o zdrowie Amelki Sanak, 6-letniej dziewczynki chorującej na autyzm wczesnodziecięcy. Dziecko urodziło się ze szpotawością stóp, wymaga stałej i intensywnej rehabilitacji, nie mówi, jest pod stałą opieką psychiatry i neurologów.

Zebrane podczas turnieju pieniądze przeznaczone będą na leczenie i rehabilitację Amelki.

Drużyny, które wzięły udział w turnieju:

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa