Dzień Dziecka z Oświęcimskim Centrum Kultury       

1 Marcin Cichowski  |   Kultura i rozrywka  |   31 maja 2018
Oświęcimskie Centrum Kultury tradycyjnie zaprasza dzieci duże i małe oraz… dorosłe 1 czerwca 2018 roku na Dzień Dziecka z OCK.

W godzinach 15-19 na parkingu obok Oświęcimskiego Centrum Kultury dzieci będą mogły skorzystać z dmuchańców i animacji.

O godzinie 16 w holu OCK odbędzie się podsumowanie konkursów plastycznych, wręczenie nagród i otwarcie wystaw: XXII Konkursu Plastycznego „Moje marzenia” i VIII Konkursu Plastycznego „Lubię smoki”.

O godzinie 17 na parkingu obok Oświęcimskiego Centrum Kultury odbędzie się program interaktywny pt. „W krainie jaskiniowców”.

„Jak zabawa, to zabawa – nie może tego dnia nikogo zabraknąć przed Oświęcimskim Centrum Kultury” – zapraszają organizatorzy.

Komentarze
  • 1 czerwca 2018 17:35

    netaska

    Dawno nie uczestniczyłam w tak beznadziejnej imprezie! Jak Miasto może oszczędzać na najmłodszych!? Są trzy dmuchańce do których jest 1h kolejka! To jest kpina! Jest 1 animator malowanie twarzy i kartki do malowania. Do malowania twarzy jest również 1h kolejka! Moje dziecko bawi się w wysypany piasku budowlanym którego nikt nie sprzątnął, razem z kilkoma innymi dziećmi. Po prostu porażka. A wystarczyło by dołożyć jeszcze że 3 dmuchańce co by rozładowało kolejki i dzieci na prawdę by skorzystały. A tak większość czasu tracimy na kolejki i kłótnie między rodzicami kto był pierwszy. Przykro nasz Panie Prezydencie!!

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa