Dwa maratony Halloween w bielskim Heliosie

0 Materiał zlecony  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   26 października 2016

28 i 31 października – dwie noce i aż osiem premierowych filmów podzielonych na dwa niezwykłe zestawy w kinie Helios w Bielsku-Białej.


Maraton Halloween: Horrory pełne absurdu

Dla tych, którzy lubią „strasznie dobrze bawić się” w kinie, polecamy zestaw Horrorów pełnych absurdu. Mamy tam cztery niebanalne, rozbrajające komedie/horrory, dostępne tylko dla widzów sieci kin Helios! Zagramy kolejno: „NIGHT OF THE LIVING DEB”, „HELLBENDERS”, „BUNNY THE KILLER THING” i na koniec “WITCHING & BITCHING”. Pewne jest, że po tak przerażającej dawce śmiechu jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć!

Maraton Halloween: Horrory pełne grozy

Dla tych, którzy lubią „strasznie bać się” w kinie, polecamy zestaw Horrorów pełnych grozy ze światową premierą filmu „THE POSSESION EXPERIMENT”! Poza tym, zagramy jeszcze trzy najstraszniejsze horrory jakie widzieliśmy w ostatnim czasie i to wszystko dostępne tylko dla widzów sieci kin Helios! Pewne jest, że po tak przerażającej dawce strachu, jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć.

Sami musicie podjąć decyzję, na który z zestawów wystarczy Wam odwagi.

W Faktach Oświęcim mamy do rozdania zaproszenia na maratony:

– Jedna podwójna wejściówka na Horrory pełne grozy (28.10)
– Jedna podwójna wejściówka na Horrory pełne absurdu (28.10)
– Jedna podwójna wejściówka na Horrory pełne grozy (31.10)
– Jedna podwójna wejściówka na Horrory pełne absurdu (31.10)

Konkursy dostępne są poniżej:

 

Horrory pełne grozy – rozdajemy bilety

Horrory pełne absurdu – rozdajemy bilety

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa