Koalicja rajców w Brzeszczach. Uroda popiera Adamczyka – FILM

0 Jola Wodniak i Paweł Wodniak  |   Fakty,Wybory  |   27 października 2018

W Brzeszczach powstała koalicja samorządowa, skupiająca radnych Prawa i Sprawiedliwości oraz komitetu „Razem dla Gminy Brzeszcze”. Tym samym ma 11 na 21 radnych.

Porozumienie koalicyjne podpisało sześcioro radnych PiS: Halina Czopek, Izabela Miłkowska, Jacek Wawro, Zbigniew Kolasa, Aleksander Zontek i Bartosz Uroda oraz pięcioro z „Razem dla Gminy Brzeszcze”: Marcin Sikorski, Marek Gancarczyk, Robert Adamczyk, Łukasz Korczyk i Zofia Wójcik.

Treść porozumienia w publikowanym przez nas poniżej filmie prezentuje Robert Adamczyk, który w drugiej turze wyborów na urząd wójta gminy Brzeszcze zmierzy się z Radosławem Szotem.

Ponadto podczas briefingu prasowego, który brzeszczańska koalicja zwołała, nie wiedzieć dlaczego, nie w Brzeszczach, ale w Oświęcimiu, Bartosz Uroda z PiS, który poległ w pierwszej turze, udzielił poparcia Robertowi Adamczykowi.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . .
Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa