Reklama
27 czerwca 2026, sobota
Kandydaci do samorządów z poparciem Beaty Szydło - FILM
- Jola Wodniak i Paweł Wodniak
- Wybory
- 2 marca 2024
- 19:13
Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło w sobotę na Rynku Głównym w Oświęcimiu swoich kandydatów w nadchodzących wyborach samorządowych.
Członkowie PiS zaprezentowali osoby kandydujące do Sejmiku Województwa Małopolskiego, Rady Powiatu w Oświęcimiu, Rady Miasta Oświęcimia oraz na urząd prezydenta Oświęcimia i burmistrza Kęt.
Kandydatów w wyborach samorządowych poparła Beata Szydło, była premier, a obecnie eurodeputowana.
Zobacz również:
https://faktyoswiecim.pl/informator/oferta-wyborcza-portalu-faktyoswiecim-pl/