• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Reklama

Kandydaci do samorządów z poparciem Beaty Szydło - FILM

Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło w sobotę na Rynku Głównym w Oświęcimiu swoich kandydatów w nadchodzących wyborach samorządowych.


Członkowie PiS zaprezentowali osoby kandydujące do Sejmiku Województwa Małopolskiego, Rady Powiatu w Oświęcimiu, Rady Miasta Oświęcimia oraz na urząd prezydenta Oświęcimia i burmistrza Kęt.

Kandydatów w wyborach samorządowych poparła Beata Szydło, była premier, a obecnie eurodeputowana.


 

Zobacz również:


https://faktyoswiecim.pl/informator/oferta-wyborcza-portalu-faktyoswiecim-pl/