Dzisiaj debata eFO kandydatów na prezydenta Oświęcimia

Paweł Wodniak  |   Fakty,Wybory  |   10 października 2018 08:32

Kandydaci na urząd prezydenta Oświęcimia spotkają się na zaproszenie Faktów Oświęcim. Debata eFO odbędzie się w dwie kolejne środy. Zapraszamy.

Ewa Momot, Agata Wiśniowska, Janusz Chwierut i Zbigniew Starzec odpowiedzą na nasze, naszych czytelników i swoje wzajemne pytania w środy 10 i 17 października od godziny 18 w sali kukiełkowej na pierwszym piętrze Oświęcimskiego Centrum Kultury.

Tematyka debaty obejmie w pierwszej części (10 października) tematy transportu, komunikacji, bezpieczeństwa, polityki społecznej oraz mieszkaniowej i spraw ochrony zdrowia. W drugiej części (17 października) – kwestii sportu, edukacji i ekologii, a także tematyki oferty dla turystów i inwestorów.

Zapraszamy mieszkańców do osobistego przyglądania się przebiegowi debaty. Ponieważ jednak liczba miejsc na sali jest ograniczona, eFO będą prowadzić relację na żywo na naszym fanpage’u na Facebooku.

Prosimy też o przesyłanie nam pytań, które chcecie zadać kandydatom. W tym celu uruchomiliśmy e-mail wybory@faktyoswiecim.pl Do puli pytań od mieszkańców trafią jednak jedynie te podpisane imieniem i nazwiskiem, aczkolwiek dane można zastrzec do wiadomości redakcji eFO.

Na pierwszą część debaty trafią pytania, przesłane na adres wybory@faktyoswiecim.pl do środy 10 października, do godziny 16. Kolejne zabierzemy na debatę, gdy trafią do naszej skrzynki do 17 października także do godziny 16.

Jednocześnie informujemy, że wyłącznym administratorem danych osobowych zawartych w serwisie www.FaktyOswiecim.pl jest Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081.

Wydarzenie na Facebooku:

❗❗❗ZADAJ PYTANIE ❗❗❗❗KANDYDATOWI NA PREZYDENTA OŚWIĘCIMIA❗Prosimy o przesyłanie nam pytań, które chcecie zadać…

Opublikowany przez Fakty Oświęcim Wtorek, 9 października 2018

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa